KONST / Litografier / Färglitografi 16108237
nr 1610 8237
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 52x61-48x70 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:04:14
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren